Autor:

Patrycja Gbur

Utworzono:

30.08.2015

W pierwszej kolejce Dąbrowa podejmowała na swoim boisku Vicemistrzów ubiegłego sezonu LZS Victorię Orzełek. Mecz był dla obu drużyn ciężki, gdyż słońce nie oszczędzało nikogo.
Już w 11 minucie na prowadzenie wyśli gospodarze. Po zamieszaniu w polu karnym błąd bramkarza przyjazdnych wykorzytstał Przemysław Gbur strzelając pierwszą bramkę w tym spotkaniu. Długo Orzeł nie cieszył się z przewagi,gdyż już minutę później do remisu doprowadził Marcin Szreder. W pierwszej połowie pomimu okazji, żadna z drużyn nie zdołała nic "ukłuć".
Po przerwie długo kibice musieli czekać na akcję zakończoną bramką. Dopiero w 70 minucie drugiego goła dla Orzełka zdobył Wojciech Żelazny, który na dodatek zagrał swój pierszy mecz po odejściu od drużyny z Dąbrowy. Gdy już sędzia poinformował o doliczonym czasie gry i już wszscy myślel, że mecz skończy się takim wynikiem bramkę na 1:3 strzelił Krzysztof Myszkowski, a chwilę póżniej kontaktowego gola dla Dąbrowy zdobył Janusz Mrugalski.

Skład: LZS Victoria Orzełek
Bryś Kamil, Chmill Dawid, Haliniak Dariusz, Balcer Mateusz, Czapiewski Przemysław, Czapiewski Damian, Żelazny Wojciech, Szreder Marcin, Steinborn Wojciech, Myszkowski Krzysztof, Czapiewski Bartosz