LZS Płocicz Gospodarze

Damian Olszewski

Patrycja Gbur

20.09.2015

Spotkanie derbowe pomiędzy Płociczem a Dąbrową zawsze przynosi wiele emocji, tak też było i tym razem.

Jeszcze przed pierwszym gwizdkiem problemy kadrowe miała drużyna gości. Okazało się, że sędzia nie dopuści do meczu bramkarza przyjezdnych Dariusza Zigierta, który nie ma do tej pory wyrobionej karty zawodnika. Na bramce zastąpił go Łukasz Stryszyk.

Na początku spotkania znaczną przewagę miał Orzeł. Niejednokrotnie kotłowało się pod bramką gospodarzy, jednak zabrakło ostatecznego wykończenia akcji. Gdy pierwsze siły opadły, co raz częściej do głosu dochodzili zawodnicy z Płocicza. Dawid Chmarzyński i następnie Patryk Żukowski pokonali bramkarza gości. Kończąc pierwszą połowę wynikiem 2:0.

W druga odsłona spotkania należała do Orła. Dwukrotnie do bramki trafił Mariusz Bartczak. Obie drużyny do samego końca walczyły o kolejną bramkę i zwycięstwo. Jednak zabrakło szczęścia i skuteczności.

Skład:

LZS Płocicz:Pokora Rafał, Chmarzyński Dawid, Rękiewicz Józef, Mróz Jacek, Żukowski Patryk, Stępień Arkadiusz, Drogoś Dawid, Bartczak Mirosław, Stryszyk Przemysław, Betin Marek, Krauze Łukasz

Zawodnicy rezerwowi:Tłok Radosław, Beker Jarosław, Jędrzejewski Dawid

LZS Orzeł Seydak Dąbrowa:Stryszyk Łukasz, Stryszyk Stanisław, Theus Patryk, Mrugalski Janusz, Gbur Przemysław, Gbur Piotr, Thues Radosław, Bartczak Mariusz, Wiśniewski Wojciech, Gbur Kamil, Warylak Piotr

Zawodnicy rezerwowi:Damian Olszewski

Płocicz: Chmarzyński Dawid, Żukowski Patryk