II kolejka - relacja
Druga kolejka również nie oszczędzała zawodników. Deszcz towarzyszący przez prawie cały mecz niepomagał żadnej ze stron.
Pierwszą bramkę w spotkaniu strzelił piłkarz gospodarzyGracjan Murek. Nieporozumienie w obronie Dąbrowy zaowocowało i miejscowi wyszli na prowadzenie. Szczęście Lutówka jednak nie trwało długo, gdyż po kilku minutach wynik meczu wyrównałKamil Gburi wtedy rozwiązał się worek z bramkami po stronie Orła. Minutę później ponownie Gbur, ale tym razem Przemysław zdobył gola dla swojej drużyny. Chwilę przed przerwąŁukasz Stryszyktrafiając z główki piłką do bramki podwyższył wynik pierwszej połowy na 1:3.
W drugiej połowie choć wyszło na chwilę słońce to nie świeciło zbyt mocno dla gospodarzy. Dwa podania doPrzemysława Gburai kolejne dwie bramki na koncie Orła. Zawodnik ten strzelił w tym spotkaniu hat tricka. Gospodarze z opuszczonymi głowami schodzili zboiska, natomiast przyjezdni zabrali do Dąbrowy 3 punkty.
Skład:
LZS Lutówko- Bettin Piotr, Pokora Marcin, Łączny Tomasz, Maziarz Grzegorz, Gappa Andrzej, Bettin Paweł, Murek Adrian, Raźny Damian, Wollermann Kamil, Dankowski Karol, Murek Gracjan
Rezerwowi- Kalla Grzegorz, Mertin Jakub, Roch Bohaczyk
LZS Orzeł Seydak Dąbrowa- Ziegert Dariusz, Stryszyk Stanisław, Mrugalski Janusz, Stryszyk Łukasz, Wiśniewski Wojciech, Kalla Adam, Gbur Kamil, Bartczak Mariusz, Gbur Przemysław, Theus Patryk, Gbur Piotr
Rezerwowi- Theus Bogusław, Theus Radosław
LZS Lutówko- Murek Gracjan (30')
LZS Orzeł Seydak Dąbrowa- Gbur Kamil (35'), Gbur Przemysław 3X, Stryszyk Łuykasz (43')