Relacja z meczu

Autor:

Utworzono:

31.08.2015

II Kolejka B-klasy zapowiadała się ciekawie, dlatego że naprzeciw siebie stawały drużyny z powiatu sępoleńskiego więc mieliśmy okazję zobaczyć derby.

Od początku spotkania Fuks przejął inicjatywę tworząc sobie doskonałe sytuację do strzelenia bramki trzy razy oko w oko z bramkarzem stanął A. Grochowski i jeden raz K. Gierszewski niestety we wszystkich sytuacjach lepszy okazał się bardzo dobrze broniący D. Szczygieł. Nie wykorzystane sytuacje lubią się mścić. Pierwsze ostrzeżenie gospodarze otrzymali w postaci strzału zawodnika ze Skarpy w słupek. Kilka minut później było już 0-1, dobrze wykonywany rzut rożny i najwyżej wyskoczył do piłki piłkarz gości i skierował ją do bramki. Niedługo później mieliśmy już 0-2 znowu po stały fragmencie, niezrozumienie obrońców i bramkarza miejscowych spowodowało, że pika trafiła do zawodnika przyjezdnych a ten w najprostszy sposób umieścił ją w bramce. Tak zakończyła się pierwsza połowa.

Drugą połowę bardzo dobrze zaczęli piłkarze Fuksa. po 3 minutach kontaktową bramkę po bardzo dobrym podaniu M. Michasia strzelił Grochowski. 2 minuty później mieliśmy już remis, faulowany w polu karnym  był A. Grochowski i też on sam pewnie wykonał "jedenastkę" . Gra się wyrównała, gra toczyła się głównie w środku pola z małą ilością sytuacji podbramkowych. Dobrą mieli zawodnicy ze Skarpy lecz piłka po rzucie wolnym uderzyła w poprzeczkę. 5 minut przed końcem regulaminowego czasu gry sędzia podyktował kolejny rzut karny dla zawodników Fuksa. Po raz kolejny pewnie rzut karny wykorzystał Grochowski. Skarpa mogła jeszcze wyrównać ale w ostatniej akcji meczu bramkarz gospodarzy M . Grabowski umiejętnie skrócił róg bramki i piłkarz gości strzelił minimalnie niecelnie. FUKS wygrywa 3-2.

Za tydzień kolejne derby, w których zmierzymy się z ekipą z Komierowa. Serdecznie Zapraszamy w Sobotę o godz. 17.00