Damian Nawrocki

Utworzono:

07.09.2015

Podwójny Hat-trick Grochowskiego, Nawrocki już strzela!!

Ciekawe widowisko mogli zobaczyć zgromadzeni kibice w Komierowie, mecz był bardzo zacięty w którym było sporo walki a co najważniejsze dużo bramek!

Początek spotkania był wyrównany, jednak po kilkunastu minutach Fuks zyskiwał przewagę, w 15 min po podaniu M. Michasia i minięciu kilku obrońców przez Grochowskiego oddał strzał i umieścił piłkę w siatce. Nie trzeba było długo czekać żeby Grochowski znowu wpisał się na listę strzelców, blisko pola karnego aut wyrzucał A. Mikulski, przedłużył B. Szulc a Grochowski wykończył strzałem głową i było już 0-2. P tym piłkarze z Komierowa przycisnęli raz po raz stwarzali sobie dobre sytuacje do strzelenia gola. Bramka kontaktowa padła po świetnym uderzeniu pod poprzeczkę z rzutu wolnego. Gospodarze chcieli szybko wyrównać jednak "Grochol" ostudził ich zapał, od 39 do 40 min strzelił rywalom kolejne trzy bramki i do przerwy mieliśmy 1-5.

Po przerwie mecz bardziej się wyrównał, walka toczyła się głównie w środku pola. Fuks kontrolował przebieg spotkania. W 65 min meczu Grochowski dołożył swoje 6 trafienie i skompletował podwójnego Hat-tricka. Swoje okazje mieli także Gierszewski i Sołtys ale ich strzały mijały bramkę. Goście odpowiedzieli piękną bramką z rzutu wolnego w samo okienko i było już 2-6. W 85 min w swoim drugim występie po kontuzji pierwszą bramkę w tym sezonie strzelił D. Nawrocki, Grochowski bardzo dobrze zagrał do Nawrockiego a ten w sytuacji sam na sam nie dał szans bramkarzowi miejscowych. Gościom udało się strzelić jeszcze jedną bramkę i mecz ostatecznie zakończył się wysoką wygraną Fuksa 3-7.

Za tydzień w niedzielę (13-09-2015) o godz, 14.00 na boisku w Szynwałdzie (Wielowiczu) Fuks zagra z Victorią Mąkowarsko. Serdecznie Zapraszamy.