Utworzono:

14.09.2015

Ekipa z Wielowicza odnosi trzecie zwycięstwo z rzędu!!

Spotkania z drużyną z Mąkowarska zawsze należą do ciężkich tak było i tym razem.

Fuks bardzo dobrze wszedł w mecz już w 4min meczu prowadzenie dał A. Grochowski, niedługo później znowu ten sam zawodnik miał doskonałą sytuację lecz tym razem dobrze spisał się bramkarz gości. W 25min meczu doszło do nieprzyjemnej sytuacji, faulowany był Grochowski i kontuzja okazała się na tyle poważnie, że musiał opuścić boisko, zastąpił go M. Grabowski. 5 min później kolejny zawodnik Fuksa musi opuścić boisko z powodu kontuzji tym razem D. Koniszewski, który został poturbowany przez bramkarza przyjezdnych. W jego miejsce pojawił się D. Nawrocki. w 40min meczu Fuks podwyższył wynik za sprawą B. Szulca, który doskonałym uderzeniem zewnętrzną częścią stopy umieścił piłkę w bramce. Goście oddali kilka strzałów jednak najgroźniejszy okazał się strzał z daleka, piłka skozłowała przed D. Kmiecikiem i odbiła mu się od klatki, jednak szybko naprawił swój błąd. Wynik pierwszej połowy 2:0 Dla Fuksa.

Druga połowa znacznie się wyrównała. Dużo walki w środku pola z na przemian przejmowaną inicjatywą. Gościom udało się strzelić bramkę kontaktową, dobre prostopadłe podanie na gola zamienił napastnik gości. W 80min Fuks podwyższył prowadzenie, dobre podanie B. Szulca, na gola zamienił D. Nawrocki, który minął bramkarza i z ostrego konta umieścił piłkę w bramce. 5min później ten sam zawodnik ustalił wynik spotkania, znowu bardzo dobre podanie B. Szulca, i w sytuacji sam na sam Nawrocki przelobował bramkarza przyjezdnych i było po mecz. Fuks wygrywa spotkanie 4-1.

Za tydzień Fuks zmierzy się z drużyną z Nowego Dworu. Mecz odbędzie się na boisku w Nowym Dworze w niedziele o godz. 16.00.