Damian Nawrocki

Utworzono:

05.10.2015

Trzecia porażka z rzędu

Piłkarze Fuksa odnieśli kolejną porażkę, tym razem w spotkaniu wyjazdowym w Koronowie, gdzie swoje mecze rozgrywa Olimpia Wtelno.

Początek spotkania wyglądał obiecująco kilka na prawdę groźnych ataków "Fuksiarzy", niestety nie znalazły one drogi do bramki. W 15 min meczu D. Nawrocki zdecydował się na indywidualną akcję, mijając na pełnej szybkości obrońców i znajdując się w sytuacji sam na sam z bramkarzem nie dał mu szans i było 0-1. Kilka minut później faulowany został R. Hoppe i musiał opuścić boisko z powodu kontuzji. Od tego momentu drużyna kompletnie się zdekoncentrowała i w krótkim odstępie czasu straciła 4 bramki. Tak zakończyła się pierwsza połowa.

Druga połowa wyglądała zupełnie inaczej, chcąc odrobić straty Fuks bardzo groźnie i często atakował bramkę gospodarzy. Straty zmniejszył K. Gierszewski, strzelając do bramki z najbliższej odległości. Fuks dalej napierał, a miejscowi ograniczali się do kontrataków. Mimo tego, że goście napierali to gospodarzom udało się podwyższyć wynik meczu. Fuks Zdołał jeszcze strzelić bramkę na 5-3, zanotował ją D. Koniszewski, następnie groźne z rzutu wolnego strzelał Nawrocki, niestety bramkarz z trudem sparował piłkę na poprzeczkę. Olimpa ponownie po kontrataku podwyższyła wynik. Fuks strzelił jeszcze jedną bramkę, strzelcem był Nawrocki, niestety sędzia odgwizdał pozycję spaloną, której faktycznie nie było.

Za tydzień Fuks musi przełamać złą passę, Rywalem będzie ostatnia drużyna ligi i nie ma innej opcji, trzeba to spotkanie wygrać, żeby pozostać w grze o awans!!!